504-725-152

Oferowane przez nas opakowania i palety wykonane są w 100%
z ekologicznych surowców. Do ich produkcji wykorzystujemy jedynie sprawdzone pod kątem trwałości i wytrzymałości materiały, posiadające odpowiednie certyfikaty. więcej...

Oferujemy montaż, sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, a także projektowanie i wykonywanie sieci. Prowadzimy również pełny serwis urządzeń oraz sieci, przeprowadzając regularne, obowiązkowe przeglądy. więcej...

Docieplenia budynków

Firma WARSERWIS specjalizuje się w pracach dociepleniowych. Pracujemy z użyciem systemów STO, Eurotherm KS, Henkel, Ceresit i Atlas, wykorzystując m.in. takie materiały jak styropian, wełna mineralna i korek elewacyjny.

Naszym atutem jest doświadczona kadra. Pracują u nas m.in. specjaliści z firmy PUH Renotynk Michał Przybylski, która realizowała prace dociepleniowe w całej Europie (m.in. w Niemczech i Austrii). Dzięki zdobytemu w ich trakcie doświadczeniu i praktyce, oferujemy dzisiaj naszym klientom pełen profesjonalizm i wysoką jakość wykonywanych usług.

Co zyskają Państwo współpracując z nami?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią, gdzie znajdują się przykładowe zdjęcia robót wykonanych przez naszych pracowników.

Zrealizowane prace z zakresu dociepleń:

Warserwis - oferta

Formularz kontaktowy


projekt i wykonanie: agencja interaktywna Mila